Зустріч з РЗТ

7 листопада відбулася зустріч студентів 3 і 4 курсів спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» з представником підприємства ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина». Ця зустріч відкриває важливі перспективи для студентів спеціальності в плані проходження виробничої технологічної практики та працевлаштування. ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» спеціалізується на випуску запасних частиндо колісних тракторів. З 2009 року працює ливарний цех потужністю 100 т відливок на місяць, де відливають деталі з чавуну і сталі, є лабораторія, оснащена сучасними приладами. Завод є постійним учасником найбільших міжнародних сільськогосподарських і промислових виставок, на яких якість його продукції знаходить постійне визнання.

Представник заводу розповів студентам-ливарникам про умови проходження практики, про вільні вакансії у ливарному цеху заводу, відповів на питання, які цікавили студентів та запросив на екскурсію до заводу. Таку екскурсію ми запланували провести у грудні цього року. До речі, крім спеціалістів-ливарників, заводу потрібні також спеціалісти з обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях.

zustrichzRZT1

zustrichzRZT2