prujmalna1

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для православних українців є одним з найбільших релігійних свят. У пам’яті нашого народу це ще і свято української військової честі та звитяги.  Учасники історико-краєзнавчого гуртка  та активісти студентського самоврядування провели серед студентів  ІІ курсу Машинобудівного коледжу СумДУ  історичний турнір, у якому студентські «курені» перевірили свої знання з історії українського козацтва, показали вправність у розв’язанні складних завдань, проявили винахідливість у «приготуванні» козацьких страв. У змаганнях узяли команди 5 груп.

Найсправнішими знавцями життя «українських лицарів» визнано команду «Козацька рада» (210-і група).

Нехай живе козацька слава та козацький дух!

Ви тут: Головна Новини 14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці