МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Предвиборча програма кандидата на посаду голови студентської ради Машинобудівного коледжу СумДУ Швець Анни

З навчальної роботи:

1. Впровадження неформальної освіти. Додаткові курси, гуртки, тренінги, лекції, зустрічі, запрошення тренерів та гостей, які досягли успіху в різних сферах розвитку суспільства, та готові поділитися своїм досвідом, розповісти про тонкощі своєї справи. 

2. Школа лідерства.  Школа лідерства – це нефомальна освіта, яка в цікавій, ігровій формі допомагає студентам розкрити свої лідерські якості, дізнатися багато корисної інформації та познайомитися з успішними людьми, вчитися реалізовувати власні проекти та користуватися можливостями та ініціативами для молоді. 

Зі спортивної та культурно-масової роботи:

1. «Музична перерва»
- імпровізовані музичні концерти на перервах
- музична  вікторина
- концерт

2. «Вєлік» у маси» - облаштування велостоянок та організація великого велопробігу за участю СумДУ, направленого на популяризацію ЗСЖ, велоспорту з метою також привернути увагу до тих, хто користується велосипедом.

3. «Чайник»- вечір чаю, кіно за тематикою.

4.День літератури - декламація власних віршів, оповідань, «мистецьких» чернеток для розкриття творчого потенціалу студентів.

5. «День здоровя». Насичена спортивна програма з конкурсами для пропаганди здорового способу життя.

6. Драмвечір «Гоголь-моголь». Для студентів, які люблять пєси, хотіли б написати власну або спробувати себе в ролі актора.

7. День мистецтв «ArtDay» для творчих людей: концерт, фільм, вікторина.

З інформаційної роботи:

1. Змінити систему інформування студентів через соціальні мережі та ін. ресурси, використавши для цього більш унікальний контент, корисну інформацію для студентів.

З соціально-побутових питань:

1. Сприяти покращенню умов побуту студентів.

2. Акція «Подаруй тепло» -організація благодійних концертів  та збору одягу, іграшок, коштів для дітей, які опинилися в дитбудинку;

3. Власний кабінет для ОСС.

З профорієнтаційної та адаптаційної роботи:

 1. «Welcome. Школа виживання»  - посвята-конкурс для першокурсників. Старшокурсники готують програму з конкурсами, іграми, загадками, креативними завданнями для новачків, які дозволяють розкритись, для кращої адаптації, співпраці та обміну досвідом.                                                       

Зовнішні зв’язки:

1. Співпрацювати з ОСС різних вишів для обміну досвідом та проведення спільних заходів.

2. Від ВИШу до ВИШу. Організація заходів для співпраці та обміну досвідом зі студентським самоврядуванням коледжів міста Суми та Сумської області.

IMG 1444 2

Ви тут: Головна Новини Предвиборча програма кандидата на посаду голови студентської ради Машинобудівного коледжу СумДУ Швець Анни

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua