Твоє життя – твій вибір!

Людина – найвищий продукт земної природи.

Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи,

людина має бути здоровою, сильною та розумною.

І.Павлов

Здоров'я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Усвідомлюючи це, протягом останніх років у Машинобудівному коледжі СумДУ активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров'я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу.

Протягом квітня 2017 року був проведений Тиждень сприяння здорового способу життя». Заходи носили інформаційний, пізнавальний та дискусійний характер. Під час проведення молодь мала можливість висловити свою думку, поставити запитання і отримати відповіді на них. Цікаво і змістовно пройшла бесіда зі студентами «Що ти знаєш про СНІД?». Адже, СНІД – одна з найбільш трагічних проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ та увійшло і в ХХІ століття. Україна займає одне з перших місць в Європі щодо темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції. Кількість українців, які живуть з ВІЛ/СНІДОМ, за офіційними даними досягає понад 120 тисяч чоловік, серед них понад 10 тисяч ­­­– діти. Щодня інфекція вражає близько 40 громадян країни, а 8 з них помирає. У ході розмови виявилось, що, на жаль, молодь не досить ознайомлена з цим питанням. Це стало поштовхом для запрошення професіоналів.

21 квітня 2017 відбулася зустріч студентів 210, 211 та 310 гр. з лікарем-гінекологом КУ СМК ПБ Пресвятої Діви Марії Чирвою Ольгою Вікторівною. Темою зустрічі стала: «Контрацептиви. Хвороби, що передаються статевим шляхом». Лектор зуміла легко пояснити найскладніші процеси в організмі пов’язані з інтимною сферою. По завершенню зустрічі учасники ще довго не відпускали лікаря і ставили чимало запитань. Ми переконані, що живе спілкування зі спеціалістом набагато краще, ніж неперевірений інформаційний потік в Інтернеті.

Будьте відповідальними!

Ви тут: Головна Новини Твоє життя – твій вибір!