У СВІТІ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

З 10 по 14 квітня 2017 року в Машинобудівному коледжі Сумського державного університету відбувся тиждень циклової комісії природничих дисциплін.

За доброю традицією студенти брали участь у різних заходах, метою яких було розширення знань з таких предметів як фізика, хімія, біологія, географія та астрономія, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях.

Конкурс стіннівок, проведення цікавих дослідів з хімії, захист творчих проектів з фізики, виховна година присвячена Дню авіації та космонавтики залучили до участі багатьох студентів навчального закладу.

1

Хімія – експериментальна наука

Студенти 201-о групи спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» представили для студентів І курсу використання фізики в професії інженера-технолога.

2

Захист проектів «Фізика в моїй спеціальності»

12 квітня студенти 206-л групи під час проведення виховної години дали змогу поринути в світ історії космонавтики та авіації, розглянути основні досягнення в цій галузі.

3

У межах тижня циклової комісії природничих дисциплін відбувся І тур олімпіади з фізики серед студентів І курсу, в якій взяли участь 11 студентів різних спеціальностей. Переможцем став студент 110-і групи Білан Владислав. Друге та третє місце посіли відповідно студенти 101-о групи Малюта Михайло та Заєць Олексій.

4

Щорічний Турнір ерудитів, який вже в шістнадцятий раз пройшов в стінах навчального закладу, зібрав справжніх інтелектуалів. Командам довелося «розшукувати» фізичні терміни, хімічні речовини, астрономічні об’єкти та представників флори та фауни. Переможцями турніру стали студенти спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Саме вони вибороли право зберігати протягом року крилату Ніку – символ перемоги, яка вже в 2018 році чекатиме на нових володарів. Друге місце посіли студенти спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», а третє місце – студенти спеціальності «Хімічне і нафтове машинобудування».

Викладачі комісії природничих дисциплін вітають переможців, дякують всім учасникам та бажають творчих успіхів у майбутньому.

5

6