«Історія – це поруч…»

27 березня відбувся конкурс проектів з краєзнавства «Історія – це поруч…» серед студентів нашого коледжу.

Уже традиційно, навесні, збираються разом студенти-краєзнавці, щоб поділитися своїми цікавими знахідками та творчими ідеями. Як завжди теми були різноманітними та охоплювали різні періоди нашого краю: історію та долю архітектурної перлини, соціологічні та культурологічні дослідження, біографію та творчу діяльність видатних земляків, етапи розвитку музичної освіти та традицій Сумщини, гордість сучасної України – сестер Семеренків.

Це свідчить про зацікавленість молоді історичним краєзнавством, бажання пізнавати рідний край.

Вдячні всім учасникам за те, що вони знайшли час, сили, натхнення підготувати та презентувати свої розвідки.

Бажаємо успіхів нашим дослідникам на обласному конкурсі, який відбудеться 20 квітня на базі Конотопського медичного училища.

20170327 151436

20170328 115324

Ви тут: Головна Новини «Історія – це поруч…»