МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Математика – цариця наук!

 

 

Не раз доводилось чути фразу про те, що математика – країна без меж.  Не дивлячись на свою банальність, фраза про математику має під собою дуже вагомі підстави. Якщо уважно подивитися по сторонах, роль математики в житті людини стає очевидною. Комп'ютери, сучасні телефони та інша техніка супроводжують нас кожен день, а їхнє створення неможливе без використання законів і розрахунків великої науки. 

З 13 по 18 березня 2017 року в  Машинобудівному коледжі Сумського державного університету проходив тиждень циклової комісії математики, інформатики та комп'ютерних дисциплін. Протягом тижня студенти брали участь у різних заходах,  метою яких було розширення знань з предметів математичного циклу, вміння застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, розвиток логічного мислення, допитливості, творчості.

«Світ, що нас оточує – це світ математики. Тож давайте його пізнавати» – під таким девізом між студентами 110-і, 102-о та 104-х груп цікаво пройшло змагання веселих математиків таінформатиків«Конкурс ерудитів». Учасники проявили свою кмітливість, зосередженість, організованість під час виконання різнорівневих та багатоманітних завдань. Переможці (студенти 110-і групи) – найактивніші та найкмітливіші – продемонстрували те, що математика – це круто!

image001

 

image003

«Рано чи пізно, будь-яка правильна математична ідея знаходить застосування в тій чи іншій справі», – стверджував  видатний математик, механік, інженер, винахідник, чудовий педагог Олексій Миколайович Крилов. Не можна уявити життя без математики, її ідей та думок, міркувань. Це аргументовано довели учасники-студенти 101-о, 108-е та 113-ж у ході математичного КВК.

Світ прогресу в розвитку обчислювальної техніки в світі та в нашій державі захопив і зацікавив студентів 102-о, 111-і та 110-і груп, які відвідали музей обчислювальної техніки УАБССумДУ.

  image005

 

image007

 

image009

 

Багато з нас вважає, що математика – наука суха і нудна. Але учасники конкурсу стіннівок спростували це, взявши участь уфлешмобістіннівок«Цікаве навколо нас» на математичну та комп’ютерну тематику. На конкурс було подано багато робіт з сучасною змістовою наповненістю.

image011

 

 

image013

Серед юних піфагорійців пройшов математичний бій у формі олімпіади. Переможцями стали студенти 110-і групиМєдвєдєваКатерина та Білан Владислав. Бажаємо їм перемоги на обласному етапі!!!! 

 image015

 

image017

Ви тут: Головна Новини Математика – цариця наук!

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua