У світі флори і фауни рідного краю

Ще один захід відвідали в бібліотеці 17 лютого студенти 206-л та 208-е груп під назвою: Екологічний круїз. «У світі флори і фауни рідного краю. Захист навколишнього середовища». Цю тему студенти вивчають на заняттях з англійської мови. Пізнавальний захід підготували та провели співробітники відділу документів з природничих та аграрних наук. Студенти проявляли справжню зацікавленість, взнаючи неймовірні факти   про природу рідної Сумщини, знайомлячись з примірниками Червоної книги України. На завершення заходу, зі студентами були проведені екологічні конкурси, де вони з захопленням перевіряли свої знання стосовно флори і фауни рідного краю. Приємною несподіванкою для наших студентів стали подарунки за активну участь-яблука з рідного краю.

Ви тут: Головна Новини У світі флори і фауни рідного краю