Мистецтво-саме життя, і воно безсмертне

Тісне співробітництво викладачів комісії Іноземної мови Машинобудівного коледжу та Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки стало традиційним вже протягом декількох років. Відвідування студентами бібліотеки з проведенням різноманітних заходів сприяє всебічному розвитку особистості та підвищує інтерес до літератури. 15 лютого студенти 204-х групи разом з викладачами Безматною Г.І. та Бершадською О.І. відвідали захід, підготовлений співробітниками відділу мистецтв на тему: Інформаційний калейдоскоп «Світ гармонії і краси в мистецтві». Студенти познайомилися з існуючими формами мистецтва, прослухали інформацію про найкращі музеї світу, проглянули шедеври живопису. Студенти взяли активну участь у вікторині про мистецтво. На наступне заняття підготували повідомлення на англійській мові про свої враження.

Ви тут: Головна Новини Мистецтво-саме життя, і воно безсмертне