Англійська Олімпійська

Під час проведення тижня «Іноземної мови» 14 лютого відбувся позакласний захід з предмету «Олімпійська англійська» для студентів І курсу під керівництвом викладача Бершадської О.І. Цей захід присвячений пропаганді здорового способу життя, а саме спорту та Олімпійським іграм. Через різноманітні інтерактивні вправи та завдання студенти долали олімпійські висоти на знання англійської мови, переходячи від одного етапу до іншого. Студенти практикувалися у використанні спортивної лексики, перекладали прислів’я про здоровий спосіб життя, підбирали відповідні українські та англійські еквіваленти, з’ясовували походження назв різних видів спорту, відповідали на питання з історії Олімпійських ігор, з захопленням розв’язували кросворди. Студенти також підготували повідомлення про спорт та декламували вірші. На завершення, всі присутні скористалися нагодою заспівати відому пісню вболівальників   всього світу «We are the Сhampions”. Студенти ще раз переконались в тому, що спорт допомагає нам жити радісним, здоровим життям.

Ви тут: Головна Новини Англійська Олімпійська