І оживе добра слава, слава України!

15 березня 2017 року на базі факультету іноземної та слов’янської філології відбулася перша обласна конференція «СУМЩИНА В ІСТОРИКО-ЛІТЕРАТУРНОМУ ВИМІРІ».

У конференції взяли участь наукові співробітники, викладачі вищих навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, педагоги дошкільної та інклюзивної освіти, представники державних і громадських організацій, здобувачі, аспіранти та магістранти, а також учні – члени Малої академії наук України.

Напрямами роботи конференції були: література Сумщини: вектори сучасних досліджень; парадигма історико-краєзнавчих досліджень молодих науковців; фольклор у сучасній науковій рецепції.

Цікавими й змістовними були наукові доповіді та презентації співробітників лабораторії: П’ятаченка С.В., Кириленко Н.І., Кумеди О.П. та учнів і студентів вишів області, які захоплюються фольклорними та краєзнавчими розвідками. Студентка ІІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Смик Каріна (науковий керівник – викладач української мови та літератури Н.П. Пономаренко) підготувала доповідь «Вплив фольклору на природу тексту засобів масової інформації», наголосивши, що сучасні журналісти часто послуговуються здобутками української культури.

За результатами конференції буде видано науковий збірник матеріалів конференції.

Та головне: усі учасники семінару відчули, що фольклор Сумщини – невичерпне джерело, в якому втілені найвищі духовні цінності й орієнтири.

WP 20170315 13 27 24 Pro

WP 20170315 14 19 07 Pro

Ви тут: Головна Новини І оживе добра слава, слава України!