Вітайте юних письменників!!!

Весна – пора романтики, сподівань і безперечно літератури…

Гостинний актовий зал Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка приймав юних письменників-початківців – учасників щорічного обласного творчого конкурсу «Студліт». На сцені – голова Сумської організації національної спілки письменників України Вертіль Олександр Васильович, який вітає юних творців віршованого та прозового слова зі святом поезії і весни. А їх на конкурс багато. Ведуча конкурсу оголошує умови «Студліт» 2017 року. І він стартує!

Юні й натхненні учасники щедро дарують пориви романтичної душі, втілені в римовані та прозові рядочки, присутнім. Найактуальніша тема – тема війни. І якщо двадцять років тому ця тема була більш даниною пам’яті солдатів Другої світової, то нині вона органічна і животрепетна, як ніколи. У когось – це переживання за свого батька, брата, у когось – це доля жінки-матері, у когось – це висловлення громадянської позиції. Звісно ж, наймолодші учасники конкурсу тяжіють до віршів про своїх улюблених тварин, про природу. Яскравою складовою цьогорічного конкурсу стала співана поезія, двоє з учасників віддали данину реп-музиці. Багато з юних літераторів не вперше беруть участь у конкурсі.

На конкурс було відправлено декілька робіт студентів Машинобудівного коледжу СумДУ. За результатами конкурсу студентка ІІ куосу Швець Анна посіла ІІ місце, а студентки ІІІ курсу Кудєльник Владислава, Смик Каріна та Єндальцева Альбіна зайняли почесне ІІІ місце (керівник – викладач української мови та літератури Н.П. Пономаренко).

Літературної музи та захоплення читачів!

vVaLe0GsUdM

q zyv5hauT4

gramoti 0001

gramoti 0002

gramoti 0003

Ви тут: Головна Новини Вітайте юних письменників!!!