"Хвилююче слово Пророка"

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

9 березня 2017 року в Машинобудівному коледжі СумДУ відбувся конкурс читців "Хвилююче слово Пророка", присвячений пам’яті Тараса Шевченка. Учасниками були студенти першого курсу, які вшанували пам’ять поета, доторкнулися серцем його творів, пройнялися їхнім духом. Ведучі оголосили, що творчість Великого Кобзаря не тільки значне явище історико-літературного минулого, а й невід’ємна частина сучасної культури. Адже саме він відкрив світові національне буття українців, здійснивши тим самим свою історичну місію генія і національного пророка. Студенти натхненно декламували вірші, у кожному з яких оспівана могутня Вкраїна, найвища краса й життєва основа – слово.

Переможцями стали:

1 місце – Медведєва Катерина (110-і група);

2 місце – Грицай Богдан (110 і група);

3 місце – Смагін Дмитро (111-і група).

Як зазначила Комар Наталя Дем’янівна, переможцями стали всі студенти. Справді, кожен, хто любить українську мову, рідний край, у чиїй душі живуть заповіти великого Шевченка любити Україну, достойні звання переможця. Пантелеймон Куліш, проводжаючи Кобзаря в останню путь, сказав: «Наш єси, поете, а ми народ твій і духом твоїм дихатимемо во віки і віки!»

mbT75emYYyc

mH1 uIRa2g

oQ6e3UBfQI

Ви тут: Головна Новини "Хвилююче слово Пророка"