З 20 по 24 лютого 2017 року у Машинобудівному коледжі СумДУ тривав тиждень спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів». У межах тижня були проведені такі заходи:

- випуск стінної газети, присвяченої ливарному виробництву,

- екскурсія студентів групи 206-л групи у музей коледжу,

- зустріч студентів 306-л групи з випускниками спеціальності 2014 та 2016 року, нинішніми студентами спеціальності «Прикладне матеріалознавство та ТКМ» Сумського державного університету,

- гра-вікторина на знання ливарного виробництва серед студентів 406-л групи,

- виховна година в групі 206-л на тему «Моя майбутня професія».

Під час екскурсії до музею коледжу студенти 206-л групи багато дізналися про багаторічну історію навчального закладу, його викладачів та випускників. Дякуємо за прекрасно проведену екскурсію завідувачу бібліотеки коледжу Губенко Галині Василівні!

Багато корисної та цікавої інформації про навчання в Сумському державному університеті отримали студенти 306-л групи від випускників минулих років, а нині – студентів СумДУ Єчко Лілії та Мартинова Андрія, які завітали до нас у гості та розповіли про свої студентські будні, відповіли на запитання студентів коледжу, за що їм дуже дякуємо.

23 лютого відбулася гра-вікторина з ливарного виробництва серед студентів 406-л групи. У грі брали участь дві команди. З мінімальним відривом при рахунку 14,5:14 перемогла команда Пузирьова Андрія. Під час гри студенти мали змогу продемонструвати знання, отримані при вивченні спеціальних дисциплін, логічне мислення та швидкість реакції. Команда-переможець та найбільш активні учасники гри отримали солодкі призи.

У групі 206-л була проведена тематична виховна година, де студенти дізналися про особливості своєї майбутньої професії, можливості ливарного виробництва та переглянули цікавий відеофільм про художнє литво з чавуну.

Стінна газета, присвячена ливарному виробництву

Екскурсія до музею коледжу

Зустріч з випускниками спеціальності

Вікторина з ливарного виробництва