МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Нехай у кожного з нас виростуть крила…

24 лютого 2017 року на базі ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» відбулися Четверті Педагогічні Читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє крила – крила виростуть».

Четверті Читання – це спільна робота однодумців, спрямована на розкриття і усвідомлення духовних сенсів гуманної педагогіки і створення простору майбутнього, в якому ці сенси живуть і стверджуються.

Піднесене розуміння Майбутнього ставить перед нами фундаментальне завдання самовдосконалення, духовно-морального розвитку. Якщо ми самі правильно зрозуміємо Майбутнє, то зможемо направити наших вихованців на шлях духовно-морального становлення, зародження в них сенсу життя, світоглядних начал.

«Живе той, хто поспішає наблизити Майбутнє в сьогодення, не затримуючись у минулому» (Шалва Амонашвілі).

До Читань долучились: науковці, викладачі, вчителі, вихователі дошкільних установ, працівники відділів освіти, соціально-психологічних служб, представники батьківських комітетів, громадських організацій, студенти.

Зерна, посіяні педагогами-класиками починають давати перші сходи. Тема читань спонукає подивитися на професію вчителя як на унікальне явище у Всесвіті. Саме вчитель має можливість кожного дня доторкатися до майбутнього держави, людства – дітей. Усвідомлення своєї відповідальності перед майбутнім спонукає до самозростання, надихає на творчість, окрилює.

Читання пройшли в атмосфері співпраці всіх учасників. Робота читань була побудована так, щоб кожен з учасників мав змогу поспілкуватися з модератором педагогічних сесій і обрати для себе найбільш актуальну тему. А гуманістична феєрія – це просто каскад учительських знахідок, перлинок. Педагогічна скарбничка кожного вчителя була поповнена.

«Невичерпний ентузіазм! Позитив!!! Знову виросли крила!» – емоційно підсумовує учасниця – викладач історії та культурології Оксана Якущенко.

«По-перше, я іду з читань, сповнена натхненням та ентузіазмом. Мені здається, що я зверну педагогічні гори. По-друге – це, звичайно, певні методи та способи взаємодії з дітьми, побудовані на знаннях законів розвитку особистості», – переповнена емоціями викладач математики Надія Вороніна.

«В мене виросли крила! Щиро дякую!!! Духовність – це найвища цінність, на що потрібно завжди звертати увагу, при вивченні будь – яких тем. Ніколи не забувати істину – дитина – це особистість, і так будувати свою роботу, щоб дійсно в дитини виростали крила. Всім організаторам читань – великий уклін!» – поділилась викладач української мови Наталія Пономаренко.

Роз’їжджалися зі словами вдячності керівництву, працівникам і студентам вишу, голові і членам оргкомітету та безперечно зі сподіваннями на наступну зустріч.

5IunQgd34Lc

Ви тут: Головна Новини Нехай у кожного з нас виростуть крила…

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua