Всеукраїнський студентський форум «Допоки в собі не виховаєш українця»

15 лютого 2017 року з ініціативи Студентського наукового товариства Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка відбувся Всеукраїнський студентський форум «Допоки в собі не виховаєш українця».

У роботі форуму взяли участь делегати коледжу, Національної гвардії України Національної академії внутрішніх справ України (м. Київ), Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище з полігафії та інформаційних технологій» (м. Дніпро), ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» (м. Ніжин), Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Машинобудівного коледжу СумДУ (м. Суми), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вищого комунального навчального закладу сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище ім. А.С. Макаренка»,  (м. Лебедин), Глухівського Національного педагогічного університету імені О. Довженка, ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» (м. Миколаїв).

Дискусійна платформа з проблем професійного й особистісного розвитку студентської молоді була організована за такими напрямами:

«Я маю право мати право» (В. Морозов).

Чи важливо знати свої права та дотримуватись громадянських обов’язків для досягнення успіху?

«Самостійність не може врятувати жодного народу. Народ сам мусить утримати її – завдяки освіті і моральності» (Т. Масарик).

Чи варто утверджувати і розвивати національні цінності та ідентифікувати себе з Україною?

«Моральність, професійність, громадянськість, патріотичність є визначальними індикаторами в оцінці людських вартостей» (Г. Філіпчук)

Чи є зазначені чинники актуальними на сучасному ринку праці?

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Смик Каріна Сергіївна успішно виступила з доповіддю «Мовне обличчя журналіста як складова соціальної відповідальності перед українцями». Виступ готувала під керівництвом наукового керівника – Пономаренко Н. П., викладача української мови Машинобудівного коледжу СумДУ.

Студенти разом з експертами (Філіпчук Георгій Георгійович, Щербак Ольга Іванівна, Вовк Мирослава Петрівна, Філіпчук Наталія Олександрівна, Никитюк Віталій Леонідович, Бакуменко Марина Анатоліївна, Лисун Тетяна Леонідівна, Скиба Валентина Леонідівна) обмінялися думками щодо актуальних проблем професійного і особистісного розвитку студентської молоді, вміння чітко формулювати сутність своєї громадянської позиції та аргументовано обстоювати її в умовах сьогодення.

7AzLCoJ0ej0

8vY5 xUrWS0

91xQgIB0z0o

xoJ6FIeMdkM