Радіодиктант єдності

Дев’ятого листопада,  у День української писемності та мови, на Українському радіо відбувся  шістнадцятий радіодиктант національної єдності. Цього року громадяни писали диктант на тему історії України – про Київську Русь та добу козацтва.

Перед початком диктантуОлександр Авраменков ефірі «Українського радіо» порадив слухачам звертати увагу на пунктуацію. «Від пауз залежить постановка розділових знаків. Також дуже багато слів буде на написання власних назв», – зазначив доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Радіодиктант написали студенти українських ВНЗ, серед них уперше взяв участь Машинобудівний коледж Сумського державного університету.

Студента третього курсу Смик Каріна писала його вперше. Зізналась – диктант не важкий, та патріотичний.

На сторінці Радіодиктанту національної єдності у Фейсбук оприлюднили текст диктанту «На зламі тисячоліть». Тож якщо Ви не встигли відправити його для перевірки в Київ, чи просто не захотіли, ви самостійно можете його перевірити. Успіхів вам!

Цей радіодиктант національної єдності ми пишемо вперше. Головний наш успіх, що ми єднаємось, що студенти долучилися до цієї акції. Що ми відчуваємо оцю неповторність, красу такого єднання. Що це свято – це свято кожного дня, бо ми працюємо зі словом.

WP 20161109 11 30 12 Pro

WP 20161109 11 51 49 Pro