Відчуй смак української

Мова – це серце нації, а нація – це особистість, вона має обличчя, свій характер, темперамент, свою культуру, мораль, честь і гідність! 9 листопада 2016 року в День української мови та писемності стартувала акція «ВІДЧУЙ СМАК РІДНОЇ МОВИ», яка спрямована на стимулювання новоформатних медіа-проектів, здатних пробудити інтерес людини до свого коріння, рідної мови та рідного краю.

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ долучилися до неї, висловивши своє ставлення до мови в постерах різного змісту. Деякі з авторів закликали пишатися своєю мовою, а деякі – просили хоча б елементарної поваги. Єдиною ціллю всіх цих робіт було об’єднання навколо проблеми українського слова.

Тож, пам’ятайте, що наша українська мова – це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

BeFunky Collage

SKMBT C224e15110609030 0001