Діалог мов – діалог культур

7 листопада 2016 року в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка відбувся міський захід «Україна і світ: діалог мов та культур», приурочений Дню української мови та писемності. До нього долучилися як студенти різних вищих навчальних закладів, так і школярі міста.

Протягом години учасники здійснили екскурсії різними країнами світу, відчули колорит традицій, мови та звичаїв. Цікавим елементом заходу було з національними ознаками сусідніх народів, зокрема, з вишиваним рушником – сакральним символом українців. Неабияк звучали слов’янські мови в порівнянні одна з одною. Студенти нашого навчального закладу продемонстрували знання «Заповіту» Тараса Шевченка різними мовами, до того ж відтворили переклади І. Франка з португальської (народна пісня «Три замки») та англійської (Вільям Шекспір «Сонет 29»).

Захоплюючись різними культурами, пам’ятайте слова Кобзаря: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!»

2nMsM5JETFY

40 A1JofEAM