27 жовтня 2016 року була проведена конференція за наслідками виробничої технологічної практики серед студентів 406-л групи спеціальності 5.05040201 «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів». Базами практики були ПАТ «Сумське НВО», АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ПП «Аметист», Лебединський завод поршневих кілець.

На конференції виступили Андрій Саранчук з доповіддю на тему «Застосування автоматичної ливарної лінії «Омега» для виготовлення форм на АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» та Олександр Гончаров з доповіддю на тему «Технологія виготовлення поршневих кілець на Лебединському ЗПК». Решта студентів взяли активну участь в обговоренні доповідей та обмінялись практичним досвідом, набутим під час практики.

Після проходження технологічної практики на підприємствах міста і області студенти здобули робітничу професію формувальника, стерженщика, терміста або землероба, що дозволило їм закріпити отримані раніше теоретичні знання та набути практичних навичок, необхідних для подальшого навчання і роботи.

image001

image005

image003

Ви тут: Головна Новини Конференція за наслідками виробничої технологічної практики спеціальності 5.05040201 «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів»