До Дня Учителя – Велич особистості Учителя

Велич особистості Учителя – проект під такою назвою ініціювала науково-дослідна лабораторія з академічної культури дослідника, що функціонує на кафедрі української мови Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка (керівник – проф. Семеног О.М.), до Дня Учителя.

Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ також долучились до цього проекту, узявши участь у лекції-полілозі  «Мовна особистість дослідника», яку спільно з магістрантами факультету іноземної та слов’янської філології провели одразу кілька викладачів: проф. Семеног О.М., доц. Дейниченко Н.П., ст. викл. Бикова М.М., викладач МК СумДУ, аспірантка Пономаренко Н.П.

«На занятті виконували надзвичайно корисну роботу, до якої годину двадцять були залучені всі без винятку: писали, «шліфували», редагували, дискутували стосовно наукових, дослідницьких робіт. Звичайно, не всі з нас стануть науковцями, але всі ми маємо володіти культурою роботи з науковим текстом, культурою слухання, умінням ведення проектів. Нам невимовно приємно було поспілкуватись, подискутувати й прислухатися до «житейських» порад нашого викладача та її наставників», – висловили свою думку студентки 208-е групи Гордєєва Аліна, Радько Вікторія, Швець Анна.

Такі лекції пробуджують відчуття приналежності до чудових людей, чиїм покликанням від Бога є вчити й виховувати, пробуджувати розуміння ролі Учителя, Наставника в українському суспільстві, який є лікарем людської душі та будівельником людської особистості: моральної, духовної, громадської.

Ви тут: Головна Новини До Дня Учителя – Велич особистості Учителя