«Відкритий олімпійський урок»

14 вересня 2016 року з усіх куточків області до легкоатлетичного манежу Сумського державного університету на спортивне свято «Відкритий олімпійський урок» зібралися кращі представники навчальних закладів області, завідуючі кафедрами фізичного виховання і спорту вищих навчальних закладів, голови спортивних клубів, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, кращі тренери, педагоги та вчителі загальноосвітніх шкіл області, провідні спортсмени - одним словом олімпійська сім’я Сумщини.

Начальник управління молоді і спорту Сумської міської ради, майстер спорту України з дзюдо Віра Мотричко та майстер спорту міжнародного класу України з вільної боротьби Катерина Бурмистрова вшанували перехідними кубками та грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації кращі колективи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за участь у ХХІІ обласній спартакіаді.

Ви тут: Головна Новини «Відкритий олімпійський урок»