З метою профорієнтаційної роботи на спеціальності «Хімічне та нафтове машинобудування» в кінці квітня була проведена екскурсія на базі кафедри «Процеси та обладнання хімічного та нафто перероблювального виробництва» Сумського державного університету де були показані промислові процеси та робочі моделі апаратів в яких вони виконуються. Отримані теоретичні знання були закріплені практичним досвідом та можливістю побачити матеріал не лише на екрані через проектор, а і наживо.

Завдяки аспірантам та викладачам кафедри, які зустріли та прийняли майбутніх абітурієнтів, студенти мали можливість побачити та відчути себе більш дорослими та самостійними.

Ви тут: Головна Новини Екскурсія на базі кафедри «Процеси та обладнання хімічного та нафто перероблювального виробництва»