Літня Бізнес-школа СумДУ «Youth&Business» пройшла 7-8 травня. Серед її учасників наряду зі студентами, та учнями м.Суми, м.Шостка, м.Конотоп, м.Київ, м.Кривий Ріг, м.Сєвєро-Донецьк були і студенти Машинобудівного коледжу.

Учасниками та організаторами даного заходу стали спікери – бізнесмени м. Суми, такі як Андрій Любченко, Денис Некифоров, Аліна Познанська, випускники минулих років Машинобудівного коледжу Леонова Наталія і Євгеній Удовенко та інші. Спікери презентували свій бізнес, а потім допомогли командам в підборі своїх бізнес-ідей. В участі бізнес-ідей взяли участь 20 команд. Були представлені такі бізнес-лінії: агенція активного відпочинку, меблі трансформери, продаж рідини для електронних цигарок, клуб екстремального відпочинку, переробка пластикового сміття, подарунки, антикафе, студія аерографії та інші.

До складу команди Машинобудівного коледжу увійшли студенти з різних спеціальностей:

Сергієнко Дарина – студентка ІІІ курсу спеціальності «Економіка підприємства» – капітан команди;

Леонтьєва Анна – студентка ІІІ курсу спеціальності «Економіка підприємства»;

Лебединець Катрін – студентка І курсу спеціальності «Економіка підприємства»;

Шепелєв Дмитро  – студент ІІІ курсу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів»;

Челікіді-Сінченко Анжеліка – студентка ІІІ курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування»;

Команда Сергієнко Дарини зайняла перше місце в літній бізнес-школі  зі своєю презентацією «Сучасний світ потребує творчих ідей» – складання анімованих презентацій та відеороликів. У подарунок команда отримала сертифікат вартістю в 200 грн. від кафе «Сімбіоз».

Участь в Бізнес-школі – це можливість дізнатися про створення власного бізнесу, знайти та впровадити власну актуальну бізнес-ідею. Для студентів Машинобудівного коледжу – це можливість закріпити на практиці отримані знання.

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів у бізнесі!

Ви тут: Головна Новини Вітаємо команду Машинобудівного коледжу за зайняте І місце у Бізнес-школі СумДУ «Youth&Business»!