Вітаємо команду Машинобудівного коледжу!

Вітаємо команду Машинобудівного коледжу СумДУ за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі «Брейн-ринг»!

19 квітня 2016 року на базі Сумського кооперативного технікуму був проведений  фінал  обласного конкурсу «Брейн-ринг» з «Економічної теорії» серед команд технікумів та коледжів Сумської області.

1 місце – команда  «Ерудит» Сумського кооперативного технікуму (38 балів);

2 місце – команда «Альянс» Машинобудівного коледжу Сум ДУ (34,5 балів);

3 місце розділили команди «Бухгалтер» з Сумського будівельного коледжу та «Фінансисти-оптимісти» з Роменського коледжу СНАУ.

У складі команди Машинобудівного коледжу СумДУ брали участь студенти спеціальності «Економіка підприємства»:

1. Федоришин Іван
  2. Бончукова Ольга
  3. Сергієнко Дарина
  4. Сітало Алла
  5. Гончаренко Маргарита
  6. Бєлоцерковська Анастасія

Всі учасники гри виявили досить високий рівень знань з теоретичних основ функціонування ринкової економіки, ринкових законів та інфраструктури ринку. Про високий рівень підготовки студентів свідчить незначний розрив отриманих балів команд – учасників. Така форма змагань сприяє активізації пізнавальної діяльності студентів, встановленню неформальних комунікацій як на рівні студентів , так і на рівні викладачів.

Студенти отримали чудову нагоду поспілкуватися зі студентами інших навчальних закладів і, головне, впевнитися в своїх силах та виявити свій рівень знань на фоні кращих представників студентства області.

Ви тут: Головна Новини Вітаємо команду Машинобудівного коледжу!