Впевнена перемога

В переліку конкурсів та олімпіад серед студентів технікумів та коледжів до 2016 року не було олімпіади з фізики. І от цього року олімпіада з фізики врешті відбулася. Про її започаткування викладачі технікумів та коледжів домовилися восени. Тоді ж було визначено і тематику та кількість завдань, терміни проведення, розроблено Положення про олімпіаду. Саме ж дійство мало відбутися в квітні. Викладачі та студенти розпочали підготовку: викладачі добирали завдання, а студенти намагалися їх розв’язати, використовуючи всі відомі їм способи, а в разі необхідності, звертаючись за порадою.

Право представляти Машинобудівний коледж Сумського державного університету виборювали студенти перших курсів усіх спеціальностей під час проведення І туру олімпіади. Кращими стали Тимошенко Дмитро (110-і група), Шевченко Євгеній (101-о група) та Коваль Олексій (110-і група), які посіли відповідно перше, друге та третє місце. Але за Положенням тільки двоє з них взяли участь у ІІ турі. Це були Дмитро Тимошенко та Євгеній Шевченко.

21 квітня Машинобудівний коледж приймав учасників ІІ туру першої олімпіади з фізики серед студентів технікумів та коледжів з одинадцяти навчальних закладів Сумської області. Пятнадцять представників різних за напрямками навчальних закладів змагалися у вміннях розвязувати задачі з механіки та молекулярної фізики, проводити розрахунки електричних кіл, творчо підходити до поставленої проблеми. Серед них були майбутні медики та педагоги, економісти та будівельники, інженери та програмісти… Протягом двох годин тривали змагання, а після обіду учасники знайомилися один з одним, спілкувалися між собою, відпочивали, чекаючи на результати.

Дуже приємно, що перемогу отримали наші студенти! Дипломом першого ступеню було нагороджено студента 110-і групи Машинобудівного коледжу СумДУ Тимошенка Дмитра. Друге місце посів майбутній інженер Шевченко Євгеній, який лише на 1,5 бали поступився переможцю. Обидва хлопці розв’язали всі запропоновані задачі, виявили не тільки знання з фізики, але й не аби-які математичні навички, використали інтегральне числення, творчий підхід та логічне мислення. Їх роботи відразу ж звернули на себе увагу журі, яке без коливань віддало пальму першості саме двом роботам. Тим приємніше після розшифровки було виявити, що найкращі роботи – роботи студентів Машколеджу!

Викладачі й товариші вітають переможців та бажають їм нових творчих злетів, успіхів у навчанні та здійснення найсміливіших планів та найпотаємніших бажань!

Ви тут: Головна Новини Впевнена перемога