МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Свято природничих наук

 За доброю традицією в квітневі дні студенти Машинобудівного коледжу беруть участь в заходах, під час яких мають змогу з іншого боку поглянути на такі навчальні дисципліни, як фізика, хімія, біологія, географія та астрономія…

            В межах тижня циклової комісії природничих дисциплін 13 квітня відбулася перша в коледжі олімпіада з фізики, в якій взяли участь 12 студентів різних спеціальностей. Переможцем став студент 110-і групи Тимошенко Дмитро. Друге та третє місце посіли відповідно Шевченко Євгеній зі 101-о групи та Коваль Олексій (110-і група). Журі особливо відзначила роботу Шевченка Є., який розв’язав фізичну задачу, використовуючи методи інтегрального числення, нещодавно вивчені на математиці. Детальніше з результатами можна ознайомитися з протоколу засідання журі.

            Щорічний Турнір Ерудитів, який вже в п’ятнадцятий раз пройшов в стінах навчального закладу, зібрав справжніх інтелектуалів. Гравці змушені були «розшукувати» фізичні терміни та зображувати хімічні з’єднання, будувати молекули ДНК та відповідати на каверзні географічні питання, а також демонструвати знання з астрономії в астрономічному калейдоскопі. Цього року першими стали студенти спеціальності «Технологія обробки матеріалі на верстатах та автоматичних лініях». Саме вони вибороли право зберігати крилату Ніку – символ перемоги – яка наступного року буде чекати на нових володарів. Можливо, це будуть інформатики, яким нині до перемоги не вистачило 0,2 бали, можливо – студенти хіммашу, які показали третій результат. Всі учасники Турніру отримали солодкі призи та визнання викладачів.

            Наукова конференція «Глобальні екологічні проблеми та шляхи їх розв’язання», перегляд відеофільму «Минуле та майбутнє космічної ери»,

конкурс стіннівок та плакатів, виставка студентських робіт «Фізичні прилади – своїми руками» залучили до участі багатьох студентів.

Переможцями в номінації «Фізичний плакат» стали Венедіктова Дарина (108-е група, І місце), її одногрупниця Щвець Анна та студент 114-дв групи Юрченко Кирило (ІІ місце) та єдина дівчина на обробці Мошна Аліна (ІІІ місце). Фізичних газет на конкурс було надано багато, але безумовну перемогу виборола Люта Ірина (110-і група). Друге місце поділили її подруги Гаврилів Анна та Черняк Олена з майбутніми журналістами Демченком Ярославом та Реверою Максимом. Третє місце знову посіли студентки 113-вс групи Цибульник Анна та Северин Юлія разом зі майбутнім компютерщиком Черненком Данилом.

В номінації «Хімія» кращою стала газета студента 110-і групи Шилова Костянтина, друге місце виборола Савченко Діана (113-вс група). Третє місце поділили Ревера Максим (113-вс група) та Ященко Богдан (110-і група).

Кращий плакат з біології належить Юрченку Кирилу (114-дв група). На ІІ місці робота Скляра Богдана та Овчаренка Сергія (102-о група). Третє місце розділили Ольховський Захар (102-о гр.) та Погорілий Едуард (110-і гр.). Серед газет журі першість віддало Венедіктовій Дарині (108-е група). На ІІ місці опинився Баєнко Олексій (104-хгр.). Третіми стали видавничники Фандіков Едуард та Аухім Віталій.

А найактивнішим учасником виставки студентських робіт став студент 102-о групи Новак Андрій, який не тільки запропонував оригінальну конструкцію гігрометра, але й відтворив діючі моделі парової турбіни, вітрогенератора, котушки Тесла.

Викладачі комісії природничих дисциплін вітають переможців, дякують всім учасникам та бажають успіхів у навчанні та наполегливості у досягненні мети!

5

 

4

6

7

8

9

10

12

13

11

13

16

17

15

18

Ви тут: Головна Новини Свято природничих наук

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua