Урок-екскурсія

Викладачі економічних дисциплін на заняттях широко впроваджують у життя інтерактивні форми навчання. Однією із них є урок-екскурсія. У ході вивчення предмету «Інформаційні системи і технології» студенти ІІІ курсу разом з викладачем Л.І. Скороходовою відвідали музей обчислювальної техніки Сумського державного університету та УАБС. Вони познайомились з етапами розвитку обчислювальної техніки та розвитком інформаційних технологій. Незвично було сприймати носії інформації: перфострічку, перфокарту, магнітну стрічку, бурхливий розвиток магнітних накопичувачів інформації та інших складових обчислювальної техніки. Познайомились з роботою 3D принтера, який був сконструйований випускником Машинобудівного коледжу Приходченком Романом. Це дає студентам змогу аналізувати  та впроваджувати в життя пізнавальну інформацію пов’язану з ІТ технологіями, проводити паралелі між сьогоденням і недавнім, але вже минулим.

Для студентів ІІ та ІІІ курсу спеціальності «Економіка підприємства» тематичну виховну годину провели в Музеї розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей Української академії банківської справи. Під час екскурсії студенти познайомились з історією розвитку грошей України, з видатними українцями, які стояли біля джерел розвитку грошей, історією розвитку УАБС. Це дає нашим студентам широкий вибір для подальшого навчання з даної спеціальності на базі СумДУ та УАБС

Ви тут: Головна Новини Урок-екскурсія