Х Всеукраїнська науково-практична конференція на кафедрі іноземних мов СумДУ

24 березня 2016 року на кафедрі іноземних мов Сумського державного університету з успіхом пройшла ювілейна X Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів “With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment” (З іноземними мовами до взаєморозуміння, кращих технологій та екологічно безпечного навколишнього середовища). Метою конференції були розвиток навичок науково-пошукових досліджень студентів, вдосконалення вміння презентувати матеріал та висловлювати власну точку зору іноземною мовою професійного та академічного спілкування та обмін досвідом проведення подібних заходів лінгвістичними центрами України. Урочисто прозвучало відкриття заходу англійською, німецькою та французькою мовами — робочими мовами конференції. Учасників конференції привітали проректор з наукової роботи Чорноус А. М., в.о. декана факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Медвідь О.М. та завідувач кафедри іноземних мов Литвиненко Г. І.

Учасники конференції були поділені на секції за тематичним спрямуванням. Студенти Машинобудівного коледжу СумДУ вперше брали участьу роботі конференції. Так, студенти Гураль Н. (310-і), Дербеньов К. (310-і), Курганов Т. (401-о), Литовка А. (401-о), Олістратенко З. (313-вс), Толстошеєва А.(313-вс) під керівництвом викладача Косової Т.М. презентували ідеї щодо технічних інновацій, які покращують наше життя. Вони підготували та презентували матеріал англійською мовою за темами: «Економічні та соціальні виклики українського суспільства» (Дербеньов К.), «Лікування хвороб без ліків» (Гураль Н.), «Роль іноземної мови у сучасному світі» (Толстошеєва А.), «Міжнародний термоядерний експериментальний реактор – виклик глобальному суспільству» (Курганов Т., Литовка А.), «Високі технології керують світом» (Олістратенко З.). Представлені на гідному рівні презентації та промови студентів Машинобудівного коледжу Сум ДУ були схвалені та відзначені. По закінченню конференції кожен учасник отримав сертифікат.

Зі слів студентки 310-і групи Гураль Н.: «Дякуючи таким конференціям студенти мають змогу розширити свій світогляд, можливо, навіть обрати керунок своєї майбутньої професійної діяльності, тренувати свої ораторські здібності, зокрема іноземною мовою, а також на таких конференціях вмикається раціоналізаторська частина мислення. Не виключення, що саме такі заходи стануть для когось поштовхом для власних наукових пошуків, праць та винаходів».

Студенти ВНЗ України представили більше 50 презентації, під час яких жваво обговорювалися досягнення в області інформаційних технологій, робототехніки, машинобудування, інновацій в медицині, юриспруденції та досліджень, що передбачають технології майбутнього. Студенти продемонстрували вміння презентувати власні ідеї іноземною мовою, захищати власну точку зору та ставити цікаві питання до доповідача. Викладачі, які допомагали своїм студентам та скеровували їх творчі пошуки, організатори конференції, всі присутні студенти залишились задоволеними від прекрасного обміну досвідом та суспільної праці.

Ви тут: Головна Новини Х Всеукраїнська науково-практична конференція на кафедрі іноземних мов СумДУ