У світі прекрасного

У Машинобудівному коледжі СумДУ під час предметних тижнів проводиться ряд різноманітних заходів, у яких беруть участь студенти коледжу. Програма тижня англійської мови завжди насичена і різноманітна. Тиждень англійської мови має виховне та розвиваюче значення. Заходи, що проводяться під час тижня, не тільки поглиблюють знання студентів з англійської мови, а й розширюють культурологічний кругозір студентів, сприяють розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок, підвищують мотивацію до вивчення як англомовних країн, так і рідної мови і культури, про які також треба вміти розповісти англійською мовою.

24 лютого в Сумському обласному художньому музеї ім. Н.Онацького пройшло незвичне цікаве заняття, пізнавальна екскурсія на тему «Перлини декоративного мистецтва світу» та «Мальовнича Україна». Музей являє собою унікальне зібрання художніх творів вітчизняного та світового мистецтва. На сьогоднішній день колекція музею налічує понад 15 тисяч експонатів і є одним з найкращих зібрань шедеврів світового декоративно-прикладного мистецтва в Україні. Студенти 113-вс, 108-е та 114-дв груп долучились до прекрасного і оглянули виставку волокитенської порцеляни та відомих світових майстрів порцеляни, дізнались багато цікавого про декоративне мистецтво світу та України. Залучаючи студентів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом краєзнавчого характеру, котрий студентам необхідно вміти переказати англійською мовою.

Ви тут: Головна Новини У світі прекрасного