На факультеті ТеСЕТ СумДУ

Студенти 401-о, 402-о груп Машинобудівного коледжу були на занятті - екскурсії на факультеті ТеСЕТ у СумДУ. Ця екскурсія була організована в рамках тижня англійської мови, а заняття з англійської мови за професійним спрямуванням мало назву «Сучасні технології в галузі машинобудування», саме про них і багато іншого, що потрібно знати сучасному інженеру, розповіли викладачі факультету ТеСЕТ СумДУ. Приємно, що цей захід нікого не залишив байдужим, відгуки студентів про організовану екскурсію дуже позитивні:

«Як усім відомо, 2016 - рік англійської мови в Україні. У нашому коледжі проходив тиждень англійської мови. Протягом цього тижня проводилось дуже багато цікавих та розвиваючих заходів. Кожен бажаючий за цей невеликий проміжок часу міг дізнатися багато нового, що, безсумнівно, знадобиться в житті.

Такяк ми навчаємось на інженерній спеціальності,   нас найбільше вразила поїздка то Сумського державного університету.Всього за годину ми дізналися дуже багато цікавого та закріпили свої знання, здобуті протягом навчання в коледжі, тому що нам продемонстрували майже все те, що ми вивчали. Під час знайомства із лабораторією СумДУ студенти отримали задоволення від споглядання тих речей, про які вони дізналися в період навчання в Машинобудівному коледжі СумДУ. Нам надали можливість ознайомитись із верстатами, приладами та інструментами, які необхідні будуть на роботі інженерному працівнику. Виникає невелике відчуття ейфорії, те що було важко уявити стоїть перед тобою і можна роздивитись все, що тобі цікаво. В таку мить стають зрозумілими речі, що довго не давали спокою.

Але найбільше мені сподобались сучасні технології в університеті. Справді вражають програми, що модулюють реальний станок. Таке відчуття, що ти знаходишся не в навчальному закладі, а на якомусь заводі-гіганті, де зібрані новітні розробки в галузі машинобудування, і саме тобі випала велика честь працювати з ними.

На мою думку, подібні заходи потрібно проводити частіше. Це найкращий спосіб провести свій час продуктивно і цікаво, бо справді дуже цікаво. Такі екскурсії стимулюють прагнення навчатися гарно, само розвиватися, упевнено рухатися до поставленої мети – бути гарним спеціалістом. Хочу сказати велике спасибі тим, хто організував ці всі заходи, не шкодуючи свого вільного часу. Нам було дуже цікаво.:)».

Рустанович Є.Л, 402-о група, 01.03.2016

«На попередньому занятті з англійської мови, 23.02.2016 року, ми відвідали на факультеті ТеСЕТ СумДу кафедру «Технологія машинобудування». Під час екскурсії нас супроводжував кандидат технічних наук, викладач СумДУ - Євтухов Артем Віталійович, який є випускником Машинобудівного коледжу. Саме завдяки йому ми побували у робочих цехах університету, ознайомилися з універсальними верстатами, прослухали розповідь про багатоцільові верстати. У комп`ютерному класі нас ознайомили з машинами, що є макетами справжніх верстатів. Ми побачили, що люди, які працюють на факультеті, дуже захоплені своєю справою. Нам розповіли про особливості нашої спеціальності та запросили на навчання до себе. Дякую за екскурсію та море гарних вражень».

Студентка МК СумДУ, Каракай Крістина, 401-о, 2016 р.

«Нам запропонували відвідати екскурсію вузького інженерного профілю для студентів спеціальності «Обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях». Більшість студентів нашої групи з радістю погодилися, і, як потім зауважили, не дарма. Нашим екскурсоводом у той день був Євтухов Артем Віталійович, який раніше, як і ми, сам навчався в Машинобудівному коледжі. Він показав і розказав нам найцікавіше у роботі майбутнього інженера у світі новітніх технологій. Вся інформація була викладена зрозуміло та лаконічно, що змушувало уважно слідкувати за всім, на чому він наголошує. Усі новітні технології в машинобудуванні були показані нам в реальних умовах та на спеціальних візуалізаторах, що дало змогу в повній мірі зрозуміти принцип роботи цих механізмів. Всі, і я в тому числі, були приємно здивовані. Ми невимовно вдячні Косовій Тетяні Миколаївні за надану можливість».

Орлов Р.,401-о гр., 2016

Ви тут: Головна Новини На факультеті ТеСЕТ СумДУ