Екскурсія до бібліотеки СумДУ

Нещодавно студенти 201-о та 206-л груп були на екскурсії у бібліотеці СумДУ. Мета цієї екскурсії - ознайомлення з фондом та ресурсами бібліотеки. Ось як про цю екскурсію згадує студент 201-о групи Остапенко Євген:

«Для нас провела екскурсію особисто працівниця закладу. Вона детально розповіла про всі відділи бібліотеки та її особливості. Як виявилося, приміщення призначено не тільки для збереження книг. Там також є кімната для гостей, де можна проводити ділові зустрічі;у приміщенні бібліотеки майже завжди проводяться виставки картин, які пишуть зазвичай молоді й амбітні художники. У бібліотеці є кімната, де зберігаються книги, що видавалися малими екземплярами та книги, що досить старі; зберігається там і копія «захалявної книжки», великого поета Тараса Шевченка, такого ж розміру, як і у самого Шевченка. Побачив я там газету, яка видається в університеті і яка зазвичай висвітлює життя студентів СумДУ. Цікаво, що в цій бібліотеці є точна копія Євангелія, на якій президент дає клятву на вірність державі та народу України, у цій книзі все скопійоване до найменших дрібниць, на ній є навіть відбитки пальців, залишені монахами. Та ця книга особлива не тільки тим, що вона є точнісінькою копією, а й тим, що навколо цієї книги утворилася традиція – кожен, хто має мрію, має доторкнутися до неї і загадати найпотаємніше бажання, і воно обов’язково здійсниться! Екскурсія мені дуже сподобалась, вона містила багато цікавої та корисної інформації про користування ресурсами бібліотеки та про університет, до якого ми плануємо в майбутньому вступити».

Ви тут: Головна Новини Екскурсія до бібліотеки СумДУ