Про інформаційну безпеку від філософа-інженера

До Машинобудівного коледжу завітав філософ-практик Ільченко Олександр Олександрович. Колишній випускник коледжу, а зараз інженер, був запрошений задля проведення лекції під назвою «Інформаційна безпека».  На зустрічі були присутні студенти другого, третього та четвертого курсу різних спеціальностей та викладачі.

Цікаві історії, спогади про студентські роки, проведені у коледжі, та корисна інформація – все це чули студенти від гостя.

Що таке інформація? Яка її функція? Хто створює факти та події у цьому світі? Як структура соціуму впливає на інформаційну безпеку та які кроки треба зробити задля зміни ситуації? Всі ці питання були порушені Олександром Олександровичем. Студенти мали можливість не лише слухати лекцію, а й спілкуватися з гостем, щодо теми та життя самого філософа.

Як розповідав гість, всі ці знання він отримав через власну допитливість та цікавість до всього, що відбувається у нашому світі, самостійно вивчаючи літературу, аналізуючи факти та події, що відбувалися колись та відбуваються зараз.

Олександр Олександрович має намір проводити подібні лекції з інших важливих питань (таких як економіка, політологія та інш.) у майбутньому, адже, за його словами, виховання молодого покоління це чи не єдиний шлях до змін у нашому суспільстві.

Владислава Кудєльник 213 вс

Ви тут: Головна Новини Про інформаційну безпеку від філософа-інженера