Екскурсія на АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»

Студенти другого та третього курсів спеціальності «Економіка підприємства» мали  нагоду відвідати АТ «Сумський завод «Насосенергомаш». Вони  дізналися про цікаві факти діяльності цього заводу.

Знайомство з підприємством провів один з провідних спеціалістів  організації. Студентів  ознайомили з виробництвом та технологічними процесами, окремими виробничими операціями, що відбуваються на кожній дільниці. Сучасне  обладнання дозволяє виготовляти насоси для різних галузей господарства та експортувати їх до Аргентини, Греції, Австралії, Ірану, Іраку, Китаю, Фінляндії та до інших країн світу.

Виробничі профорієнтаційні екскурсії дають змогу показати реальні умови роботи працівників різних сфер виробництва, поглиблюють процес професійної орієнтації, підвищують інтерес до різних професій та дають студентам можливість ознайомитися з реаліями трудової діяльності.

«Такі екскурсії дуже корисні, адже ми бачимо, які можливості професійного розвитку можна мати після завершення нашого навчального закладу»,   - поділилась враженнями студентка 308- е групи Аліна Король.

Ви тут: Головна Новини Екскурсія на АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»