Молода економіка

З 14 по 19 березня 2016 року в нашому коледжі проходив тиждень циклової комісії  спеціальності «Економіка підприємства». Згідно з планом була проведена презентація нової спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Під час зустрічі учні 9-х класів ЗОШ №20 ознайомились з новою спеціальністю, взяли участь у вікторині «Молода економіка». Учасники повністю занурились в економічну атмосферу, перевірили знання з основ економіки, що дало можливість зрозуміти, наскільки вони важливі в сучасному житті. Переможці вікторини отримали солодкі призи.

Серед студентів ІІ та ІІІ курсів було проведено конкурс-змагання «Квест» та «Брейн-ринг» з економічної теорії, де студенти розв’язували кросворди, відгадували шаради, економічні ребуси та давали відповіді на питання зі спеціальності. Наші студенти продемонстрували знання фінансових нюансів, біржових новинок у різних формах. Перемогу одержала команда 3 курсу, що підтверджує більш високий рівень їхньої підготовки.

Ви тут: Головна Новини Молода економіка