16 березня 2016 року проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів Машинобудівного коледжу. У ньому взяли участь студенти зі 108-е, 110-і, 310-і груп. Завданням студентів було показати свої знання у використанні можливостей текстового процесора MSWordі електронних таблицьMSExcel.

Переможцями олімпіади стали:

Шепелєв Дмитро (310-і група) -1 місце;

Теницький Олександр (110- і група) - 2 місце;

Наталуха Максим (110-група) - 3 місце.

Оскільки І тур був відбірковим для участі в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., то в обласному турі честь коледжу захищатимуть Шепелєв Д. і Теницький О. Побажаємо їм успіхів і гідно представити наш навчальний заклад!

Ви тут: Головна Новини І тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів Машинобудівного коледжу