Лицарі цифрової фортеці.

З 14 березня по 19 березня 2016 року в нашому коледжі проходив тиждень циклової комісії «Інформатики та математики». Згідно з планом було проведено навчально-пізнавальну гру «Цифрова фортеця» серед студентів 1 курсу. Кожна група була представлена командою з 6 чоловік. Цифрова фортеця складалася з конкурсів: «Конкурс поліглотів», «Дитячі ребуси», «Фольклорний серпантин», «Відгадай зображення», «Мій словниковий запас», «Викресли зайве», «Віриш – не віриш» та тестів. За кожний конкурс команда отримувала бали, підрахунок яких вело журі в складі: заступника директора з ВРС.О. Щербак, зав відділення Е.Є. Валюх та студентів 310-і групи Д. Шепелєва, В. Михайліченка. Під час гри з′ясовувалося, чи готові наші студенти до мандрів у складному та захоплюючому світі чисел. Студенти продемонстрували свої знання, кмітливість, уміння мислити, уважність та ерудицію. Гра проходила весело та цікаво. Команди в турнірній таблиці розташувались таким чином: 1 місце – 110-і група (79 балів), 2 місце – 108-е група (61 бал), 3 місце – 101-о група (52 бали).

Гра показала, що знання – це цеглинки, з яких наші студенти вибудовують фортецю свого професійного майбутнього.

Ви тут: Головна Новини Лицарі цифрової фортеці.