Цифрова фортеця знань

Навряд чи хто-небудь буде заперечувати, що знання посідають важливе місце в розвитку особистості. І, зрозуміло, від того, з якими стараннями й настроєм, якими методами й за допомогою яких засобів ми, викладачі, будемо передавати підростаючому поколінню нові знання – і залежить його майбутнє. Адже для сучасної молоді комп′ютер – це те саме, що для первісних людей «печера, дубина і мамонт на вечерю». Іншими словами, це наріжний камінь, на якому формується свідомість людини 21 століття.

З 14 березня по 19 березня 2016 року в нашому коледжі проходив тиждень циклової комісії «Інформатики та математики».

Протягом тижня було проведено кілька заходів. Це і виставка стіннівок, присвячених цікавим фактам з математики і інформатики, гра «Цифрова фортеця знань» серед груп 1-го курсу, екскурсія в музей обчислювальної техніки СумДУ, КВК з математики, І тур Всеукраїнської олімпіади з математики й інформатики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, а також олімпіада з інформатики серед школярів.

Проведення тижня показало, що наші студенти знають і люблять математику й інформатику, проявляють цікавість до історії й сучасності цих наук.

Ви тут: Головна Новини Цифрова фортеця знань