З турботою про здоров’я

У 1982 році Всесвітньою Організацією охорони Здоров'я за підтримки Міжнародного союзу боротьби з туберкульозом та легеневими захворюваннями з метою привернути увагу людства до проблеми розвитку небезпечної недуги був заснований Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Затвердження дати - 24 березня - було приурочено до сторіччя з дня великого відкриття збудника туберкульозу, відомого нині як паличка Коха. Символом боротьби з захворюванням стала біла ромашка.

Відзначаючи цей день, студенти 202-о групи Машинобудівного коледжу Сумського державного університету спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» підготували для товаришів відео-газету про небезпечне захворювання, ілюстрації якої змінювалися уривками відеофільмів, таблицями розповсюдження захворювання та діаграмами.

У межах проведеного заходу зі студентами зустрівся дільничий   лікар–терапевт Кащенко Анатолій Федорович, який розповів про симптоми, профілактику та лікування захворювання, відповів на запитання присутніх.

Особливу увагу лікар звернув на своєчасне виявлення захворювання за допомогою проб Манту та флюорографічних досліджень, закликав студентів до своєчасного проходження обстежень та уважного ставлення до власного здоровя.

Міжнародний день боротьби з туберкульозом спонукає всіх замислитися про існуючу проблему,

адже наше майбутнє - в наших руках!

Ви тут: Головна Новини З турботою про здоров’я