Гра-вікторина

9 березня 2016 року була проведена гра-вікторина на знання ливарного виробництва серед студентів 406-л групи спеціальності 5.05040201 «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів». Капітанами команд, які приймали участь у змаганні, були Лілія Єчко і Дмитро Спірін. Студенти отримували цікаві аудіо і відео-запитання зі спеціальних предметів, для відповіді на які необхідні були не тільки знання, а й кмітливість та логічне мислення. Право відповіді отримувала та команда, яка першою подавала звуковий сигнал. За дотриманням правил гри слідкувало справедливе журі. Переконливу перемогу за кількістю отриманих балів здобула команда Лілії Єчко. Команда-переможець, а також найактивніші учасники вікторини були нагороджені солодкими призами. Проведена гра стала підсумком отриманих знань та підготовкою до майбутнього захисту дипломних проектів.

Ви тут: Головна Новини Гра-вікторина