Творчий борщ

28 лютого в затишному кафе нашого міста лунала дивовижна музика під супровід гітари.

Це був творчий вечір під назвою «Борщ». Чому так? Бо на цьому заході виступали музиканти та виконавці з різними жанрами, вокальними даними, авторськими та кавер піснями як інгредієнти в справжньому українському борщі, колоритні та смачні.

Студенти-виконавці нашого коледжу також узяли участь у цьому проекті. Серед них: студенти 113-вс групи Василь Матусевич та Анна Цибульник, які виконали кавер пісні гурту «Океан Ельзи» та інших. Спеціальний гість цього заходу – Нікіта Чеканський, який відомій своїм проектом «МІМ» (Моя Інтимна Музика). Усі учасники та гості вечору були задоволені та ситі нашим, так званим, «борщем», емоції «зашкалюють» досі.

«Вечір був наповнений справжньою атмосферою та виконавцями, яких хочеться слухати…», – каже студент та гість заходу Майковський Валентин.

Ви тут: Головна Новини Творчий борщ