У літературній вітальні бібліотеки СумДУ

22 лютого в літературній вітальні бібліотеки СумДУ пройшов літературний захід до 160-річниці від дня народження І.Франка - «І.Франко – поет, публіцист, перекладач», на якому були присутніми і студенти 101-о групи Машколеджу СумДУ. Ось які враження отримав студент групи Шоломицький О.: – «У рамках тижня англійської мовинаша група мала змогу відвідати бібліотеку Сумського державного університету, де для нас провели презентацію на честь Івана Яковича Франка - видатного українського письменника та перекладача. Чесно кажучи, чогось особливого не чекав від цього заходу. Я вважав, що нам будуть щось читати нудним голосом та показувати слайди, все як звичайно.

На щастя, помилявся, тому що наc з усмішкою зустріли студенти університету, котрі, як виявилося, і підготували для нас цей захід. І хоча нам не показували висот акторського мистецтва, відчувалося, що чимало зусиль доклали наші товариші до його підготовки. Я щиро дякую їм за велику кількість позитивних емоцій…»

Ви тут: Головна Новини У літературній вітальні бібліотеки СумДУ