«Великобританія відома та невідома»

Великобританія далека та близька, відома та невідома… Познайомитись ближче із країною, мова якої вивчається, удалось студентам 202-о, 204-х, 210-і груп під керівництвом Т.М. Косової в рамках тижня комісії іноземної мови. Дуже цікавим, незвичним та захоплюючим позакласним виховним заходом стала ця конкурсна програма - шоу кмітливих та веселих «Великобританія відома та невідома» на англійській мові, яка відбулася 25 лютого 2016 року у Читацькій залі бібліотеки коледжу. У процесі підготовки до конкурсу та під час проведення студенти мали гарну нагоду розширити свої знання про країну, мова якої вивчається: про географічне положення, королівську родину, традиції, звички англійців, шотландців, валлійців, відомі та невідомі краєвиди, цікаві та історичні місця Лондону та інших міст країн об’єднаного королівства, політичний устрій, літературу та мистецтво Великобританії. Домашнє завдання, вікторини – презентації від кожної команди, конкурс капітанів, інтелектуальні завдання, гумористичні вистави, що розігрували студенти – усе це виявилось неймовірно захоплюючим та дало змогу відчути справжній дух суперництва. Наші студенти дуже талановиті та кмітливі. Вони ще раз довели це під час своєї участі у КВК з англійської мови. Впевнені, кожен дізнався для себе щось нове про цю високорозвинену країну.

Переможцями стенд-ап шоу стала команда 210-і групи. Але солодкі призи від студентської профспілкової організації Машинобудівного коледжу дістались усім учасникам конкурсу. Захід мав великий успіх. Усі отримали величезне задоволення, як студенти

Ви тут: Головна Новини «Великобританія відома та невідома»