«Поезія єднає серця»

23 лютого в рамках проведення тижня циклової комісії «Іноземної мови» в читальній залі бібліотеки коледжу проходив позакласний захід «Поезія єднає серця. Знайомство з кращими зразками класичної англійської та американської поезії», підготовлений викладачем англійської мови Бершадською О.І. .Студенти познайомилися із творчостю англійських та американських поетів, таких, як: Вільям Шекспір, Роберт Бернс, Джордж Байрон, Шеллі, Ред’ярд Кіплінг, Генрі Лонгфеллоу, Роберт Фрост. Глядачам представилася можливість продивитися відео про видатних поетів та зворушливі сцени з фільму «Ромео і Джульєтта». На вечорі поезії брали участь студенти 213-вс групи: Байдак Н., Дворніченко І., Хвостова О.,Кудєльник В., Філоненко Д., Погрібний В., Коростильова Д., Єндальцева А., студенти 102-о групи: Вітер Є. та Іванченко В. , студент 202-о групи- Ведмедера М. , студенти 402-о групи: Іваненко І. та Качуров В. , студент 206-л групи - Пабат Р., студент 101-о гр.- Шоломицький О. Учасники не тільки чудово декламували вірші на англійській мові, а й продемонстрували справжні таланти, зробивши власні поетичні переклади віршів на українську мову. Глядачі із захопленням прослухали пісню на вірші Роберта Бернса «Моя любов як червона троянда» у виконанні Єчко Л. (406-л група) та Серпокрилової М.(204-х гр.). Викладач запропонувала студентам перекласти крилаті вирази з творів Шекспіра, прочитати виразно рядки з фінальної сцени з твору «Ромео і Джульєтта»).

Відвідавши цей вечір поезії можна впевнено сказати, що поезія дійсно єднає серця.

Ви тут: Головна Новини «Поезія єднає серця»