Роберт Бернс – співець Шотландії

Студенти 110-і, 313-вс та 204-х груп разом із викладачем англійської мови Безматною Г.І. провели поетичну екскурсію до Шотландії та познайомили глядачів із творчістю Роберта Бернса. Мабуть, усі погодяться, що Високогір’я – найкрасивіше місце Великобританії. Краєвиди Шотландії – чарівні та величні, їх красу оспівував у своїй поезії великий горець Роберт Бернс. І хоча вірші написані ще у XVIII, вони дуже мелодійні та легко запам’ятовуються, адже їх автор - виходець із народу.

Першокурсники приготували презентації про Шотландію та національні традиції цієї землі, читали лірику Бернса. Також були запропоновані чудові переклади віршів. Спробували себе у перекладацькій майстерності студенти

3-го курсу видавничої справи. І дійсно, вони прекрасно впоралися. А студент 204-х групи Шаповал Михайло читав епіграми Бернса українською мовою, всіх здивувало те, що вони висміюють вади і сучасного суспільства. Пісня «Моя любов як червона троянда» у виконанні Марини Серпокрилової зворушила своєю мелодійністю та актуальністю.

Захід закінчився виконанням всесвітньовідомої пісні “AuldLangSyne”(«За нашу дружбу»).

Ви тут: Головна Новини Роберт Бернс – співець Шотландії