Відбір найкращих

26 лютого серед кращих студентів - старшокурсників Машинобудівного коледжу СумДУ пройшов відбір для участі в роботі Х всеукраїнської науково-практичної конференції СумДУ на англійській мові «With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment», що відбудеться 24 лютого на кафедрі іноземних мов СумДУ. Наш коледж будуть представляти Толстошеєва А. та Олістратенко З. із 313 –вс групи, Курганов Т. та Литовка А. із 401 – о групи, Гураль Н. та Дербеньов К. із 310- і групи. Доповіді дуже цікаві. Студенти виявили змістовний підхід, критичне мислення під час відбору матеріалу та підготовки своїх тем, що вражають актуальністю. Приємно здивувало те, що наших студентів турбують такі питання, як розробка безпечних енергоефективних та енергозберігаючих технологій, необхідність вивчення іноземних мов, розвиток технологій, питання економічного та соціального розвитку України.

Ви тут: Головна Новини Відбір найкращих