Тиждень комісії іноземної мови 2016

З 22 по 26 лютого 2016 рокув Машинобудівному коледжі СумДУ пройшов тиждень комісії іноземної мови. Цей тиждень пройшов дуже насичено, цікаво та інформативно. 2016 рік проголошено Роком англійської мови в Україні (Указ Президента України від 16.11.2015 №641/2015 ). З оглядом на це, викладачі комісії спланували та провелибагато заходів у Машинобудівному коледжу, Сумському державному університеті та Художньому музеї ім. Н. Онацького. Тиждень розпочався із випуску- конкурсу стіннівок, плакатів на теми: «Ми вивчаємо англійську», «Англійський гумор», «Письменники та поети Великобританії», «Королівська родина Великобританії», «Історичні місця Великобританії», «Великобританія відома та невідома», «Варто подивитись у Лондоні», «Інтернет та англійська термінологія» тощо.Найкращою була обрана стіннівка, яку випустив студент 204-х групи Голохвост Олександр.

Серед студентів 3 курсу був проведений конкурс кросвордів по темі «Машинобудівні матеріали». За результатами проведеного конкурсу, найкращим був визнаний кросворд Лисової А. із 304-х групи, 2-е місце за створення кросворду посіла Кулєшова М. із 301-о групи, а Грудіна А. та Болотнікова О. із 304-х групи за свої кросворди розділили 3 місце. Всі, хто розгадував ці кросворди, відмітили креативність дівчат, підготовлені цікаві змістовні питання та естетичне художнє оформлення.

22 лютого була проведена олімпіада з англійської мови серед студентів І та II курсів Машинобудівного коледжу СумДУ. Протягом 2 годин 11 студентів змагались у чесній боротьбі за звання найрозумнішого з англійської мови. Після перевірки всіх завдань було визначено переможця, який візьме участь у другому турі обласної студентської олімпіади з англійської мови. Ним став Верещага Сергій, студент 108-е групи, який посів 1 місце. Призер олімпіади Дубіна С.(113-вс) – на 2 місці, а студенти Коба Д.(208-е) та Шматенко В.(202-о) розділили 3 місце з однаковою кількістю балів.

Спеціально розроблені Косовою Т.М. та випущені до тижня циклової комісії святкові плакати «Еnglishweeks», дуже сподобались як викладачам, так і студентам.

Ви тут: Головна Новини Тиждень комісії іноземної мови 2016