МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Поціновувачі Слова…

25 лютого 2016 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ відбувся ІІ (обласний) тур Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І–ІІ р.а.

На урочистому відкритті молоді таланти коледжу привітали всіх власним баченням творчої спадщини і ролі титанів українського слова – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка. Тим самим забезпечили піднесений настрій та налаштували на отримання перемоги в олімпіаді конкурсантам. Після конкурсу учасникам випала нагода відвідати екскурсії бібліотекою СумДУ та УАБС, під час яких відпочили, загадали бажання, дізналися багато нового про історію українських купюр, а головне провели чудово і з користю час компанією знавців мови. Не встигли схаменутися, а час підводити підсумки!  

Усі учасники достойні похвали за те, що продемонстрували бездоганні мовні знання. Вони мали змогу перевірити свої сили, самореалізуватися, відчути свою причетність до великої когорти шанувальників українського слова.

Наразі Каріна Смик (студентка ІІ курсу спеціальності «Видавнича справа»), яка зайняла І місце, готується захищати обличчя області в ІІІ турі.

Бажаємо нових звершень як студентам-мовознавцям, так і всім українцям, адже саме від кожного з нас залежить самобутність нашої держави. Без мови немає народу, тож дбайте про неї, піклуйтесь, цінуйте!

Ви тут: Головна Новини Поціновувачі Слова…

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua