Це матері мова

Кожна мова – унікальна. Кожна мова – це цілий всесвіт. Рідна мова живе у нашому серці поза всілякими правилами і законами, це наша молитва, наша честь, гідність, нескореність, мова нашої Небесної Сотні, НАШИХ ГЕРОЇВ. І «найбільша хвороба – це хворіти духом» (Г.Сковорода).

У Івана Франка є такі рядки: «Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими, а українцями без офіційних кордонів».

22 лютого 2016 року до Міжнародного дня рідної мови, який щорічно святкують 21 лютого, за ініціативи викладачів соціально-гуманітарних дисциплін та підтримки студентського самоврядування МК СумДУбуло проведено акцію «Рідна мова для мене це...» або «Яка мова для тебе є рідною?» Більше сотні бажаючих долучилися до своєрідного флешмобу та написали свої щирі відповіді.

Також студенти висловили своє ставлення в різних творчих проектах: чи то інженерному кресленні «Я люблю українську мову», чи то, обравши за ідею продемонструвати цікаві факти про українську мову.

Тож шануймося! Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І.Багряний).

Ви тут: Головна Новини Це матері мова