Рідна мова – символ єдності нації

Низку заходів було проведено до Міжнародного дня рідної мови. Традиційно був зініційований веб-форум Сумським державним педагогічним університетом ім. А.С. Макаренка «Рідна мова – символ єдності нації» (https://vk.com/um_web_forum).

Випереджувальним завданням для студентів було поширення інформації з використанням патріотично-національної символіки через Інтернет-мережу. Це був справжній калейдоскоп творчості, присвячений актуальним проблемам походження слов’янської писемності, української мови, життю українських лінгвістів, цікавим фактам про українську мову, власним відкриття та напрацюванням. Конкурсантам було запропоновано створити якісний медіапродукт спрямований на захист рідної мови. Лейтмотивом заходів стали такі слова: «Патріотизм потрібно виховувати не з ненависті до інших народів, а з любові до свого!».

Справді, так і є, а переконатися у цьому можна, ознайомившись з творчими роботами студентів Машинобудівного коледжу, які долучились до веб-форуму.

Отримайте справжню насолоду від авторських робіт віри, правди, чесності і гідності української писемності!

Ви тут: Головна Новини Рідна мова – символ єдності нації